Купить Франшизу

Вход Регистрация

(0642) 58-12-12

Караоке-клуб MAFIA в Луганске

Найновіші пісні та найкращий звук у караоке-клубі MAFIA!

 

Не любите співати? Не віримо! Ми впевнені, що кожна людина любить співати й хоча б раз у житті, хоча б на мить уявляла себе на сцені з мікрофоном у руках, виконуючи улюблену пісню. Запрошуємо вас здійснити свою мрію в караоке-клубі MAFIA!

 

Немає значення, професійний ви вокаліст чи просто любитель поспівати й відпочити в гарній компанії – сучасна апаратура, мікрофони Sennheiser, професійний звукорежисер та допомога бек-вокаліста зроблять ваш виступ незабутнім! Зручно розташовані плазми дозволяють перебувати в будь-якій точці зали під час співу, хоча ми завжди вітаємо виконання на сцені.

 

Величезний каталог пісень – предмет нашої особливої гордості: найкращі пісні російської та зарубіжної естради, останні хіти сучасних артистів, пісні з кінофільмів та мультфільмів і все, що ще може побажати душа меломана, ви можете виконати в нас. І, звісно ж, ми регулярно обновляємо свій репертуар.

 

І ще одна причина співати в нас: ми НЕ БЕРЕМО ПЛАТИ ЗА ПІСНЮ! Наші гості оплачують тільки вхід у караоке-клуб і співають по черзі (кожний столик бере участь у караоке-марафоні). Для бажаючих проспівати без черги, послухати пісні у виконанні співробітника/співробітників ресторану діє CRAZY-меню.

Караоке Master Card Visa Wi-Fi

Караоке-клуб MAFIA

Караоке MAFIA (кв. Еременко,7)

в помещении ресторана MAFIA

Луганск, Украина

Режим работы: c 22:00 до 6:00

тел.: 066 296-42-42

Оставьте отзыв