MAFIA
Отследить заказ
ru
ru

О компании

Почему MAFIA? Потому что MAFIA - это Семья. Большая, дружная семья. Именно семейные ценности объединяют всех посетителей ресторана,  и эти традиционные ценности совершенно не имеют  гангстерского подтекста.

Дружба, преданность и уважение - вот те киты, на которых построена система ценностей сети ресторанов MAFIA.

Национальная сеть ресторанов MAFIA – это большая семья, неизменно следующая своим традициям и принципам. В каждом нашем ресторане гость может прочувствовать себя частью этой семьи, насладиться атмосферой уюта и доброжелательности и, конечно, отведать блюда, приготовленные нашими поварами. В наших ресторанах мы хотим показать гостям Италию, какой видим ее мы, - гостеприимную, теплую и солнечную.

MAFIA – это современный демократичный ресторан итальянской и японской кухни с качественным обслуживанием и ценами, доступными для людей со средним уровнем достатка. Меню ресторана сочетает в себе две самые популярные в Украине кулинарные традиции – японскую и итальянскую, и в этом кроется один из секретов успеха. А фирменная метровая пицца, регулярные спецпредложения и акции уже стали визитными карточками MAFIA.

Особого внимания достоин и интерьер ресторана. В нем мы постарались воплотить концепцию солнечной Италии. Гости узнают MAFIA по легким светлым тонам, большим белоснежным люстрам, витиеватым фирменным узорам на стульях и мягким удобным диванчикам.

Впрочем, лучше увидеть и попробовать ;)

Добро пожаловать в рестораны MAFIA!


Місія компанії

Служити, передбачати й дивувати, надаючи якісні послуги в закладах громадського харчування найрізноманітнішого формату, змішуючи традиції та інновації, підвищувати культуру споживання.

Бути синонімом якості, викликаючи довіру й повагу до бренду компанії і брендів закладів.

Стратегічний концепт компанії:

Найбільша національна мережа ресторанів (кафе, кав’ярень і т. д.) з портфелем франчайзингових і власних брендів, з горизонтальною інтеграцією, що об’єднує служби доставки та кейтерингу.


Цінності компанії

Лідерство

Лідерство орієнтоване на прагнення бути першими і кращими в усьому, що ми робимо: найкраща кухня, найкраще обслуговування, найкращий колектив однодумців.

Ми впевнені, що прагнення до лідерства дозволяє багато чого досягти. Тому в нас заохочуються високі результати роботи, професійна допитливість і професійний розвиток.

Ми досягли лідерства в галузі ресторанобудування в регіоні й не збираємося ним поступатися. Ми можемо бути тільки кращими!

Служіння людям

Наша основна цінність — це наші клієнти, задоволення їх потреб.

Ми поважаємо наших відвідувачів, тому приділяємо першорядну увагу якості обслуговування, створюємо сервіс, гідний захоплення та наслідування.

Ми прагнемо «зарядити» наших клієнтів позитивною енергією, створити їм гарний настрій, підтримуємо в наших ресторанах атмосферу щирості, доброзичливості та радості.

Чесність

Ми прагнемо до того, щоб зовнішня і внутрішня політика компанії була зрозумілою й прозорою, дотримуємося домовленостей, виконуємо обіцянки.

Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами і партнерами мережі, щоб працювати з нами було надійно і зручно. Ми знаємо, що висока репутація компанії створюється роками напруженої праці всіх співробітників, а зруйнуватися може негідним вчинком одного.

Ми пам’ятаємо, що за діями одного співробітника судять про всю компанію, яку б посаду він не обіймав, що в роботі з клієнтами і партнерами не буває дрібниць, якими можна знехтувати.

Команда

Дана цінність визначає прагнення нашої ресторанної мережі вкладати всі знання й накопичений досвід у розвиток співробітників, розкриття їх потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен працівник важливий і цінний для нас.

Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі, ми декларуємо командну роботу як цінність, невіддільну від взаємної підтримки і поваги, які об’єднують усіх членів команди.

Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти які можна тільки РАЗОМ, СПIЛЬНО, КОМАНДНО!