MAFIA
ua

10 000 «Сміливих» бургерів за сміливі історії

“Сміливий бургерфест” 

Благодійний  захід для дітей та родин ВПО.  

2 жовтня з 11:00 до 14:00  в мережі ресторанів “Мафія” у місті Київ, Дніпро та Харків пройде благодійний захід для дітей з родин ВПО “Сміливий бургерфест”.

“Війна вкрала в українських дітей  дитинство, дім, улюблені іграшки та в багатьох, забрала рідних людей… Ми не можемо повернути всього, але в силах кожного з нас допомогти, підтримати та подарувати світлих надій та трошки казки в цій тривожній та сірій буденності” -  засновник мережі ресторанів “Мафія” Тарас Середюк.

Щоб взяти участь в заході заповнюйте анкету.

Історія “Сміливих бургерів”

Від самого початку повномасштабної війни мережа ресторанів «Мафія» не припиняла своєї діяльності. Всі 36 ресторанів було переформатовано в гуманітарні ресторани “Мафія”. Команда  щодня готувала понад 30 тисяч порцій безкоштовних  обідів  для всіх, хто того потребував та  підтримувала бойовий дух наших Захисників в ТРО та ЗСУ, доставляли обіди в лікарні та на залізничні вокзали. І ця історія не просто про гарячий суп, а про тепло людської підтримки, українську сміливість та силу єднання.

Поки  одні відомі бренди ресторанів вагались чи відкривати свої заклади для українців  смілива команда кухарів ресторанів “Мафія” готувала під обстрілами в Миколаєві, Харкові та доставляла їжу в деокуповані населені пункти  для сміливих українців, котрі попри всі біди, залишаються мужніми та незламними. Саме так і народився ВІН, той самий, “Сміливий” бургер!

Ресторани «Мафія» за допомогою цього сміливого бургеру вирішили нагадати українцям, що ми – незламна нація. І кожен, абсолютно кожен має свою сміливу історію, свій шлях до перемоги, свої згадки про боротьбу за незалежність.