Mafia
ua
Вхід
Номер телефону:
Код:
ua
28 Листопада 2018

Щасливі години на послугу «Забирай сам»

Відтепер Щасливі години на послугу «Забирай сам» ЦІЛОДОБОВО!

Замовляй страви* по телефону або у ресторані - отримай другу таку ж в ПОДАРУНОК за 1 гривню!

Потрібно лише самостійно отримати своє замовлення у ресторані.

Пропозиція дійсна до 20 грудня 2018 року (включно) у ресторанах мережі MAFIA в м. Харків, м. Дніпро та м. Київ, крім закладів за адресою: вул. Дніпровська набережна, 26 д і ТРЦ «Космополіт».

При замовленні страв через сайт діє знижка 15%.

Гість має вибір: скористатися пропозицією «Забирай сам -15%» або Щасливі години на послугу «Забирай сам».

Для того, щоб скористатися пропозицією Щасливі години на послугу «Забирай сам» і зробити замовлення – зателефонуйте в ресторан, зателефонуйте в Call center або прийдіть в ресторан і зробіть замовлення на місці.

При замовленні метрової піци або суші-сету не по Щасливим годинам на послугу «Забирай сам» - гість має можливість отримати в подарунок пиво, вино або холодний чай.

При замовленні метрової піци або суші-сету по Щасливим годинам на послугу «Забирай сам» - гість не отримує в подарунок пиво, вино або холодний чай.


*Пропозиція діє щодня, крім офіційних святкових днів, відповідно до режима роботи ресторану. Поширюється на страви, які діють в доставці. Не діє на акційні пропозиції, сніданки, ланчі та напої з барного меню. Бонуси не списуються і не нараховуються за замовлення по пропозиції Щасливі години на послугу «Забирай сам».