MAFIA
ua
ua

Ваше свято в MAFIA

Вибираєте ресторан для весілля? Або плануєте банкет на честь ювілею? Хочете організувати корпоративну вечірку або дитячий день народження? Ресторан MAFIA — відмінний вибір для будь-якого з цих заходів. Тут до ваших послуг зал, прихований від сторонніх очей, стильний інтер'єр, відмінна кухня й неповторна атмосфера затишку, яку створять співробітники ресторану.

Меню ресторану MAFIA включає в себе страви двох популярних і абсолютно не схожих одна на одну кулінарних традицій — японської та італійської. Крім того, ми запропонуємо вам святкові страви зі спеціального банкетного меню. А наш шеф-кухар допоможе підібрати ідеальне рішення для вашого столу.
Караоке — ще одна причина вибрати для свого свята ресторан MAFIA. Це модне захоплення з кожним днем набирає популярність, адже караоке-вечірка за визначенням не може бути нудною! Тим більше, що у вашому розпорядженні 6 кВт чистого звуку, професійні мікрофони та величезний репертуар (понад 18 000 пісень).

Банкети

До 40 осіб, від 350 грн з особи.

Фуршети

До 40 осіб, від 200 грн з особи.

Дитячі дні народження

Від 150 грн з особи.

 

У ресторанах MAFIA діє індивідуальний підхід до кожного гостя!

Разом ми зробимо ваше свято незабутнім!

Ми знаємо, скільки часу іноді забирає підготовка весілля, ювілею та інших значущих подій, тому ми також готові допомогти вам з організацією фотозйомки, оформленням залу професійними флористами, замовленням святкової машини та іншими не менш важливими послугами, необхідними для створення справжнього свята.

Заощаджуйте свій час і гроші! Наші партнери надають знижки гостям ресторанів MAFIA!