MAFIA
ua
ua

Вакансії

Ласкаво просимо в сімʼю ресторанів MAFIA!


Відкриті такі вакансії:

 • Кухар
 • Офіціант
 • Кухар-піцайоло
 • Кухар-сушист
 • Адміністратор ресторану
 • Прибиральниця
 • Мийниця посуду


КОМАНДА

Запорука успіху нашої компанії — орієнтація на досягнення провідних позицій у своїй галузі. Ми прагнемо до того, щоб приносити максимальну користь суспільству і дарувати щастя нашим гостям. Усе це втілюється в життя багато в чому завдяки зусиллям і старанням наших співробітників, кожен з яких — професіонал у своїй справі. Багато співробітників у порівняно короткі терміни встигли зробити блискучу кар’єру в нашій компанії.


КАР’ЄРА

Сім’я ресторанів MAFIA розвивається завдяки високому рівню професіоналізму команди, який постійно зростає.

Ми залучаємо персонал цілою низкою конкурентних переваг, але ключова з них — це розвиток. Пропонуючи кандидатам замістити вакантні посади, ми даємо їм можливість професійно розвиватися та будувати свою кар’єру. Сьогодні ми маємо всі необхідні ресурси для якісного навчання, адаптації та стажування персоналу. Багатофазове навчання дає нам можливість сформувати кадровий резерв усередині мережі. Ми пропонуємо дійсно найкращі переваги для здобувачів: харчування, навчання за рахунок компанії, статус «партнер Мафії» вже через рік роботи в нашій команді, корпоративні заходи для дітей співробітників, змагання та турніри з грошовою винагородою, а також екскурсійні мотиваційні тури Україною та міжнародні подорожі як нагорода за найкращі показники в роботі.

Чи приймаємо ми персонал без досвіду роботи? Так! І ми сміливо про це заявляємо. Ми — саме та компанія, яка відкриває можливості перед молодими фахівцями, дозволяючи їм реалізувати свій потенціал. Те, що ви чогось не робили раніше, — ще не факт, що ви не зможете цього зробити!


ІСТОРІЇ УСПІХУ

Історія — питання часу, вона не має початку і кінця.

З роками кількість перемог, підкорених вершин, завойованих призів і кар'єрних досягнень наших співробітників зростає з неймовірною швидкістю. Адже в нас працюють тільки найкращі професіонали у своїй галузі.


ЦІННОСТІ

Наша команда — це люди з такою ж системою цінностей, як і наша.

Основні принципи нашої роботи:

 • ЛІДЕРСТВО
 • ЧЕСНІСТЬ
 • СЛУЖІННЯ
 • КОМАНДА

 

НАВЧАННЯ

У сім’ї ресторанів MAFIA розроблена система корпоративного навчання — школа менеджменту, школа піцейол і школа сушистів. Усі проекти орієнтовані на розвиток професійних навичок у фахівців або з мінімальним досвідом, або взагалі без досвіду роботи. За короткий термін можна набути нових умінь або вдосконалити свої навички, вивчити основи професії й приступити до роботи в одному з наших ресторанів.


ВАКАНСІЇ

Ми відкриті для ініціативних, творчих фахівців, які прагнуть професійного зростання і служіння людям. Заміщення вакантних позицій проводиться на підставі конкурсного відбору з урахуванням потреб і перспектив розвитку нашої мережі. Успішні кандидати запрошуються на роботу і в обов’язковому порядку проходять внутрішнє навчання.

 

Записатися на співбесіду можна за телефонами: +38(050) 309 49 99, +38(098) 446 43 88 - Вікторія Миколаївнаабо надіславши резюме на адресу: [email protected]