MAFIA
ua
Вхід
Щоб авторизуватись на сайті, вкажіть ваш номер телефону:
Код:
ua

Подарункові сертифікати

Кожен гість MAFIA може зробити приємний сюрприз своїм близьким, колегам, знайомим! У всіх ресторанах у Києві можна придбати подарункові сертифікати до будь-якого свята!

Подарунковий сертифікат може бути використаний у будь-якому ресторані мережі MAFIA в Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві або для замовлення доставки. Замовлення служби доставки і вхідні квитки в караоке-клуби, а також алкогольні та тютюнові вироби сертифікатом не оплачуються.

Вартість сертифіката відповідає його номіналу — 100, 200, 300, 500, 1000 гривень. Знижки за дисконтною карткою на покупку подарункових сертифікатів не діють.

Якщо сума замовлення перевищує номінал подарункового сертифіката, різниця оплачується додатково. Якщо номінал сертифіката більший, ніж вартість замовлення, різниця готівкою не повертається. Залишок можна використовувати для оплати замовлень у ресторанах MAFIA.

На один чек можна використовувати тільки один сертифікат.

В ресторані на вул. Богдана Хмельницького, 27/1можно придбати подарунковий сертифікат на майстер-клас з приготування ролів. Замовити сертифікат або записатися на майстер-клас набирай 067-403-03-48* у ресторані на пр. Генерала Ватутіна, 2Т в ТРЦ Skymall сертифікати не діють.

* у ресторані на вул. Вадима Гетьмана, 6, ТРЦ "Космополіт" сертифікати не діють.

* у ресторані на Голосіївський проспект, 98/2 сертифікати не діють.

* у ресторані на вул. Хрещатик, 6 сертифікати не діють.