MAFIA
ua
Вхід
Щоб авторизуватись на сайті, вкажіть ваш номер телефону:
Код:
ua

Про компанію

Чому MAFIA? Тому що MAFIA — це Сім’я. Велика, дружна родина. Саме сімейні цінності об’єднують усіх відвідувачів ресторану, і ці традиційні цінності абсолютно не мають гангстерського підтексту.

Дружба, відданість і повага — ось ті кити, на яких побудована система цінностей мережі ресторанів MAFIA.

Мережа ресторанів MAFIA — це велика родина, що незмінно слідує своїм традиціям і принципам. У кожному нашому ресторані гість може відчути себе частиною цієї сім’ї, насолодитися атмосферою затишку та доброзичливості і, звичайно, скуштувати страви, приготовані нашими кухарями.

У наших ресторанах ми хочемо показати гостям Італію, якою бачимо її ми, — гостинну, теплу та сонячну.

MAFIA — це сучасний демократичний ресторан італійської та японської кухні з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню ресторану поєднує в собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції — японську й італійську, і в цьому криється один із секретів успіху. Фірмова метрова піца, регулярні спеціальні пропозиції та акції вже стали візитними картками MAFIA.

Особливої уваги вартий і інтер’єр ресторану. У ньому ми спробували реалізувати концепцію сонячної Італії. Гості впізнають MAFIA за легкими світлими тонами, великими білосніжними люстрами, вишуканими фірмовими візерунками на стільцях і м’якими зручними диванами.

Утім, краще побачити і спробувати ;)

Ласкаво просимо до ресторанів MAFIA!


Місія компанії

Служити, передбачати й дивувати, надаючи якісні послуги в закладах громадського харчування найрізноманітнішого формату, змішуючи традиції та інновації, підвищувати культуру споживання.

Бути синонімом якості, викликаючи довіру й повагу до бренду компанії і брендів закладів.

Стратегічний концепт компанії:

Найбільша національна мережа ресторанів (кафе, кав’ярень і т. д.) з портфелем франчайзингових і власних брендів, з горизонтальною інтеграцією, що об’єднує служби доставки та кейтерингу.


Цінності компанії

Лідерство

Лідерство орієнтоване на прагнення бути першими і кращими в усьому, що ми робимо: найкраща кухня, найкраще обслуговування, найкращий колектив однодумців.

Ми впевнені, що прагнення до лідерства дозволяє багато чого досягти. Тому в нас заохочуються високі результати роботи, професійна допитливість і професійний розвиток.

Ми досягли лідерства в галузі ресторанобудування в регіоні й не збираємося ним поступатися. Ми можемо бути тільки кращими!

Служіння людям

Наша основна цінність — це наші клієнти, задоволення їх потреб.

Ми поважаємо наших відвідувачів, тому приділяємо першорядну увагу якості обслуговування, створюємо сервіс, гідний захоплення та наслідування.

Ми прагнемо «зарядити» наших клієнтів позитивною енергією, створити їм гарний настрій, підтримуємо в наших ресторанах атмосферу щирості, доброзичливості та радості.

Чесність

Ми прагнемо до того, щоб зовнішня і внутрішня політика компанії була зрозумілою й прозорою, дотримуємося домовленостей, виконуємо обіцянки.

Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами і партнерами мережі, щоб працювати з нами було надійно і зручно. Ми знаємо, що висока репутація компанії створюється роками напруженої праці всіх співробітників, а зруйнуватися може негідним вчинком одного.

Ми пам’ятаємо, що за діями одного співробітника судять про всю компанію, яку б посаду він не обіймав, що в роботі з клієнтами і партнерами не буває дрібниць, якими можна знехтувати.

Команда

Дана цінність визначає прагнення нашої ресторанної мережі вкладати всі знання й накопичений досвід у розвиток співробітників, розкриття їх потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен працівник важливий і цінний для нас.

Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі, ми декларуємо командну роботу як цінність, невіддільну від взаємної підтримки і поваги, які об’єднують усіх членів команди.

Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти які можна тільки РАЗОМ, СПIЛЬНО, КОМАНДНО!