MAFIA
ua

Гуманітарний ресторан Mafia


Телефон: 066 654 0 999
Графік роботи: 9:30 -19:30


Гуманітарний ресторан Mafia - це об’єднання ресторанів Mafia, Casta, Якіторія, Georgia, BAO та NAM, які готують обіди для літніх людей, дітей, працівників залізниці, лікарней та людей, які мають у цьому потребу

Кожного дня наша команда чаклує над приготуванням страв, до кожної страви додається любов, надія, вдячність та віра у нашу перемогу.

Гуманітарний ресторан Mafia - це мобільні точки видачі обідів для людей на вокзалах та доставка обідів у місця, які потребують допомоги.


Допомагаймо разом.

З перших днів війни ми підтримуємо Країну тим, що вміємо робити найкраще - готуємо смачні страви для всіх, хто цього потребує. На сьогоднішній день ми готуємо понад 25000 обідів на день, та на не збираємося зупинятися. 

Завдяки сумісним зусиллям благодійних фондів та волонтерів організована допомога для цивільного населення та наших героїв в віддалених та важкодоступних районах. Наша команда готує обіди для ЗСУ, ДСНС, тероборони,  жителів Бучі та Ірпеня.


Вся Україна об'єдналася, кожен робить свій посильний внесок. Ми вдячні партнерам які солідарні та відгукнулися і допомагають нам з продуктами та іншими необхідними товарами:
НашаРяба, Sushi product, Натура Маркет, Food Union, Софія Торг Компані, Rasa, Три Ведмеді, Житній Ринок, Аll Рack, freshhub.kiev. та Київхліб. 

Допомагаймо разом, адже разом ми - непоборна сила.

Закликаємо постачальників приєднуватись до ініціативи!

Якщо ви:

- постачальник продуктів харчування, 

- власник магазину чи інший представник бізнесу у цьому сегменті, 

- маєте запаси продукції

- якщо ви постачальник продуктів
- якщо ви бізнесмен
- виробник продуктів

та хочете допомогти  надати будь-яку посильну фінансову підтримку, або будь-яку іншу допомогу, ми з радістю запрошуємо вас приєднатися до допомоги. 

Готові надати звітність про витрачені кошти і гарантуємо, що всі перераховані кошти будуть спрямовані на забезпечення нужденних.

Також ми щоденно приймаєо заявки від потребуючих допомоги, отже якщо ви:

- благодійний фонд

- волонтерська організація

- медична установа 

- будинок для людей похилого віку

або будь-яка громадська організація або просто людина, яка потребує допомоги - напишіть нам ми із задоволенням зробимо все, щоб у найкоротший час ви отримали допомогу.

За посиланням нижче ви можете залишити заявку. 

Все буде УКРАЇНА!